LH: Po bojovném výkonu pro Buldoky cenný bod.

V dalším kole krajské soutěže skupiny A zajížděli stříbršští Buldoci do Plzně ke střetnutí s renomovaným celkem této soutěže Sokolem Ves Touškov. Výbornou hrou se také domácí prezentovali ihned od počátku a zanedlouho poté se zatřepala síťka Packalovy branky a obavy se naplnily. Domácí se ujali vedení 1 : 0. Ještě v téže třetině ale vyrovnal hbitý šťourek Černoch na 1 : 1. Po celou dobu tento duel nabízel zajímavý obrázek rychlé, bojovné a kombinační hry. Vyrovnanou hrou v mezích pravidel a dobrou úrovní hokeje se prezentovala obě mužstva. Proto si Buldoci odváží z Plzně cenný bod za vybojovanou remízu.

„Fotbalový výsledek utkání, které mělo tempo i pár pěkných hokejových momentů kombinační hry na úrovni na obou stranách. Jsem rád ze zisku bodu s takovýmto hokejovým soupeřem“ konstatoval po zápase trenér Pavel Bobr

Buldoci hráli v sestavě:

Packan, Houdek, Bobr, Staněk, Šůcha, Körtvely, Sládek, Holák, Červenka, Jonák, Černoch, Seknička, Polívka, Velich, Makovec.

Sokol Ves Touškov - HC Buldoci : 1 : 1 (0:0)(1:1)(0:0)

Branky: Černoch 1+0 za Buldoky

Šanda 1+0, Bárek 0+1 za Ves Touškov.

Vyloučení: 2 : 7