LH: Derby vyznělo pro rivala z Tachova.

Další zápas krajské soutěže skupiny A v Tachově, slibovalo dobrou úroveň hokejového klání. Nervózní hosté ovšem začali kupit chyby, které soupeř z Tachova trestal nekompromisně. Buldoci působili zaskočeným dojmem a byli dokonale vyvedeni z tempa. Štěstí se ne a ne obrátit a stále nastavovalo svá záda hostům, domácích bylo pak plné kluziště. Buldoci byli u všeho o pověstný krok později a podle toho vypadá i výsledek, neboť gólman domácího celku měl ten správný den a kryl svojí svatyni skvěle. Až v závěrečné třetině se povedlo Buldokům výsledek zkorigovat dvěma zásahy do černého.

„Nám se střetnutí s okresním rivalem nepovedlo na celé čáře. U všeho jsme byli druzí a zápas jsme celkově nezvládli.“komentoval Pavel Bobr prohru hostujícího mužstva

HC Tachov - HC Buldoci Stříbro 7: 2 (3:0)(3:0)(1:2)

Branky:

Mucha 2+0, Malý 1+1, Schicker 1+0, Dlouhý 1+0, Martinec 1+0, Hřebík 1+0, Báča 0+1, Beleš 0+1, Hliboký 0+1 za Tachov

Dráždil 1+0, Sládek 1+0, Staněk 0+1, Jonák 0+1, Polívka 0+1 za Buldoky

Sestava:

Packan, Velich, Holák, Staněk, Šůcha, Seknička, Dráždil, Červenka, Jonák, Sládek, Bobr, Černoch. Polívka

Vyloučení: