LH:Další prohra s Kořínkovým HC Soxisix (SK z Bor).

16.11.2014

Buldoci poučeni z posledních kol nenechali nic náhodě a v ČEZ II.aréně vletěli na soupeře z SK z Bor. Během prvních deseti minut Buldoci získali dvoubrankové vedení, které ovšem špatnou a bázlivou hrou v zadních řadách, záhy ztratili. Hlavně první pětici, vedené Kořínkem, se dařilo hosty zatlačit do defenzívy a také se začali postupně prosazovat i gólově. Tak skóre narůstalo ve prospěch šťastnějších domácích. Upravili tak stav a zvrátili vývoj zápasu ještě do konce prvního dějství.A pokračovali dále. Buldoci se snažili o vyrovnání. Pochopitelně nasekali spoustu chyb při vidině srovnání a domácí jejich chyby potresali a odskočili na rozdíl čtyř branek. V závěru již jen Buldoci korigovali dvěma brankami a dali zápasu přijatelnou podobu.

HC Soxisix (SK z Bor) – HC Buldoci Stříbro : 7 : 4 (3:2)(1:0)(3:2)

Branky: Bednář 3+0, Zacharenko 1+2, Míča 3+0, Kořínek 0+1, Krupička 0+1 za domácí SK z Bor

Makovec 2+0, Sládek 2+0, Jonák 0+3, Černoch 0+1 za Buldoky

Sestava: Packan, Houdek, Holák, Šůcha, Bobr, Dráždil, Červenka, Körtvely, Černoch, Sládek, Jonák, Seknička, Polívka, Velich, Makovec.

Utkání, ve kterém jsme, po dobře rozehraném začátku, darovali soupeři všechny body. Svojí nedbalou hrou jsme domácímu kolektivu nabídli

mnoho příležitostí, které proměnil a už nás nepustil do zápasu.: hodnotil střetnutí trenér Bobr.