LH: Buldoky nezaskočil klatovský soupeř z Malé Vísky

V nedělním brzkém ránu 10.11.2013 v malé hale ČEZu v Plzni se sešli k rannímu rozhýbání se hokejovým zápolením domácí Buldoci ze Stříbra a hosté od Klatov z Malé Vísky. Domácím se evidentně do pohybu nechtělo a také to podle toho vypadalo na ledě. Běhěm osmi minut prohrávali 0 : 2  a obraz hry vypadal hrozivě. Naštěstí se podařilo po 30-sekundách snížit stav Polívkovi a vše se jevilo hned lepší. Za nedlouho poté tentýž hráč dokázal skore zápasu vyrovnat a bylo nerozhodně 2 : 2. V tento moment si již domácí uvědomili, že musí utkání vybojovat a nenechat se od hostí ukolébat. Proti kombinujícím Buldokům nenacházel soupeř obranu a uchyloval se faulům, které rozhodčí trestal. Proto se také Buldoci ujali vedení a do konce zápasu nepustili klatováky do vedení a v tomto střetnutí zvítězili poměrem 7 : 5.

"Srdce hokejového diváka bušilo naplno při takovémhle vývoji zápasu. Soupeři se tento zápas nevyvedl.": uvedl po utkání trenér Pavel Bobr

HC Buldoci Stříbro  -  Sokol Malá Víska   7 : 5  (2:2)(3:2)(2:1)

Branky:  Kotěšovec 4+0, Uldrych 0+2, Král 1+0, Kosohorský 0+1, Papoušek 0+1, Adamec 0+1 za Malou Vísku

Staněk 2+2, Polívka 2+0, Šůcha 1+2 , Sládek 1+2, Seknička 1+0 za Buldoky