LH: Buldoci ztratili body s týmem SK z Bor.

V sobotním duelu dalšího pořadu krajské soutěže skupiny A hraného na zimáku ve Stříbře, změřily síly týmy místních Buldoků a mužstvo SK z Bor. Nutno podotknout, že utkání bylo hráno v dobrém tempu a na obou stranách nebyla nouze o pěkné hokejové momenty. Utkání, které muselo uspokojit přísné oko hokejového fanouška. Bohužel, v tomto střetnutí byli na konci zápasu šťastnější hosté, kteří dokázali v závěrečném dějství udělit domácím lekci z efektivity a  vstřelili jim tři góly z breakových úniků. Tím vzali možnost domácím s výsledkem v závěru zápasu něco udělat.

HC Buldoci Stříbro - SK z Bor  3 : 7 (2:2)(1:2)(0:3)

Branky:  Houdek 1+0, Bárta 1+0, Sládek 1+0, Bobr 0+1 za Buldoky

Kořínek 1+2, Míča 2+0, Hodinář 2+0, Bednář 1+1, Brejcha 1+0, Špindler 1+0, Koubík O+2, Krupička 0+1

za hosty SK z Bor