LH: Buldoci získali prvenství a postupují do krajské soutěže skupiny “A“.

6.4.2013

V očekávaném druhém hokejovém finále na ledě v Třemošné, mezi Omegou"A" a  HC Buldoci Stříbro, přijeli k zápasu notně oslabeni hosté. Ti také během úvodních pěti minut inkasovali čtyři branky, ze kterých se prakticky dostávali celé utkání. Soupeř Buldoky přistihl v nedbalkách. Sympatická bojovnost zdobila stříbrské hráče, avšak žalostná koncovka bránila vylepšení skóre, které nebylo lichotivé. Omega hrála líbivý hokej, který měl mezery v rozehrávce i obraně. Hosté je nedokázaly potrestat. Ani nařízené trestné střílení Šůchy nezměnilo stav. V závěrečné třetině se povedlo hráčům Buldoků snížit stav na rozdíl dvou branek. Ovšem při snaze o vyrovnání obdrželi hosté další branku. V koncovce zápasu domácí přidali další gól a ten rozhodl o konečném stavu druhého finále ve prospěch Omegy. Tím došlo k vyrovnání stavu na 1:1 na zápasy a o zisku prvenství v soutěži měli rozhodnout závěrečné nájezdy. V těch dominoval brankář Buldoků Pavel Packan. Ten nedal soupeři šanci a vychytal všechny tři nájezdy soupeře. Jelikož úspěšným exekutorem druhého nájezdu Buldoků byl kanonýr Petr Staněk, stal se tímto tým HC Buldoci Stříbro vítězem celé soutěže skupiny “B“ a postupuje také do  “A“skupiny.

Omega trans "A" -  HC Buldoci  6 : 3(4:0)(0:1)(2:2)

Samostatné nájezdy:   0:1 Staněk (HC Buldoci Stříbro)

Branky:   Brötcher1+0 , Karpíšek1+0, Linet1+0, Kabát2+0, Soukup1+2 za domácí

Staněk 1+0, Šůcha 1+2, Sládek 0+1, za Buldoky