LH: Buldoci získali cenný skalp se Sokolem z Horní Lukavice.

V netradičním termínu bylo na pořadu další střetnutí krajské soutěže skupiny A hrané ve středu 22.1. na zimáku ve Stříbře. Konfrontace sil mezi týmy místních Buldoků a mužstvem Sokola H.Lukavice slibovala pěknou hokejovou podívanou. Velice hezné střetnutí opět i ze strany hostí, kteří přijeli do Stříbra s velkými ambicemi utkání vyhrát. Proti byli ovšem domácí, kteří brzy vstřelili vedoucí branku a po celé utkání měli zápas ve své režii. Nouze o pěkné hokejové momenty opravdu nebyla. Utkání splnilo očekávání a fanoušci mohli zhodnotit i boxerskou vložku dvou aktérů, kteří byli potrestáni. Tentokrát hosté nedokázali v závěrečném dějství zdramatizovat závěr zápasu, neboť domácí přidali další branku na konto hostů. Tím vzali vítr z plachet snaživému Sokolu a výsledek udrželi až do závěrečného hvizdu sudího.

HC Buldoci Stříbro – Sokol H.Lukavice 4 : 1 (2:0)(1:1)(1:0)

Branky:  Staněk 2+1, Velich 1+0, Holák 1+0, Šůcha 0+1 za Buldoky

Krásný 1+0, Švihla 0+1  za hosty z Horní Lukavice

Vyloučení: 8 : 3