LH: Buldoci v prvním čtvrtfinále vyprovodili z ledu Horní Lukavici.

28.3.2014

V prvním kole čtvrtfinále skupiny A si stříbršští Buldoci odvezli výhru z haly Kooperativy, kde po výborném a bojovném výkonu porazili agilního a ambiciózního soupeře z Horní Lukavice. Od prvních okamžiků se hra přelévala z jedné strany na druhou a obě mužstva si vytvářela mnoho brankových příležitostí. Po pár minutách hry se domácí ujali vedení 1 : 0. Avšak průběh celého utkání nabízel zajímavý obrázek rychlé kombinační hry. Po vyrovnání, postupem času převzal režii zápasu do svých rukou tým Buldoků ze Stříbra. Důslednou hrou a nečekaně dobrou druhou třetinou, ve které soupeři nastřílel pět gólů, rozmetal šance domácích něco v závěrečné třetině utkání s výsledkem udělat. A tak Buldoci si odváží z Plzně cenné vítězství a první bod v čtvrtfinálovém klání, hrané na dva zápasy.

„Výborné utkání, které mělo tempo i náboj v rámci fair-play. Ukázala se i chuť dát do hry něco víc. To se projevilo vstřelenými góly. Velkou pochvalu zaslouží celý tým, ale také především gólman, který nás podržel v horkých chvílích, kdy pokryl hned dva nájezdy(jedno trestné střílení) za sebou. Pochopitelně bez vstřelených branek se nevyhrává.“ řekl po střetnutí trenér Pavel Bobr

Sokol Horní Lukavice - HC Buldoci Stříbro : 2 : 7  (1:1)(1:5)(0:1)

Buldoci hráli v sestavě:

Packan, Houdek, Holák, Staněk, Šůcha, Körtvely, Dráždil, Červenka, Sládek, Jonák, Černoch, Seknička, Polívka, Velich.

Vyloučení:   4 :  4

Branky:

Lang 1+1, Němec 0+1, Švihla 0+1 za domácí H.Lukavici

Staněk 4+0, Jonák 1+2, Sládek 2+0, Šůcha 0+2, Dráždil 0+2, Seknička 0+1, Houdek 0+1, Červenka 0+1 za Buldoky

Další utkání se Sokolem Horní Lukavice 3.4.2014 od 19.45hod v Kooperativě v Plzni.