LH: Buldoci šťastnější z vítězství nad Klabavou.

V sobotním večeru 18.1. se na zimním stadiónu ve Stříbře střetli soupeři krajské soutěže mužů skupiny A  HC DTJ Klabava a HC Buldoci. Po gólově pestré první třetině, ve které byl hodně vidět Sládek, vyhráli domácí. Hosté ve druhém dějství nijak nelenili a zápas zdramatizovali, tím že vyrovnali stav. Po úpravě ledu hra ukazovala, že obě mužstva umějí hrát rychlý hokej. Bez zbytečných šarvátek a záludných faulů pokračovalo střetnutí, které muselo uspokojit všechny zúčastněné diváky. Většina akcí, a to na obou stranách, končila na výborných gólmanech.  Přes obdržené branky byly oba brankáři ozdobou svých týmů. Domácím se ale přeci jen podařilo branku hostí ztéci a v koncovce závěrečné třetiny dokázali vstřelit vítězný gól Staňkem (as.Sládek) a získat tak plný bodový zisk nad velice silným a vyzrálým týmem z rokycanského regionu.

.

"To bylo jedno z těch parádních představení. Utkání, které má spád, hráči jsou v pohodě a zápas má mnoho kombinačních akcí  na obou stranách. Oba soupeři se snaží dosáhnout gólu rychlou přihrávkou a nekompromisní střelou bez nečisté hry. Hra snesla přísné měřítko a oko i srdce diváka muselo zaplesat nad povedeným střetnutím se šťastným závěrem pro nás." uvedl po utkání trenér Pavel Bobr

HC Buldoci Stříbro – DTJ Klabava  5 : 4 (4:2)(0:2)(1:0)

Branky:

Staněk 2+1, Sládek 0+3, Dráždil 1+0, Körtvely 1+0, Šůcha 1+0 za domácí Buldoky

Ungr 1+1, Benda 1+0, Vrba 1+0, Kubík 1+0, Konkol 0+1, Michalides 0+1 za hosty DTJ Klabava

Sestava:

Packan, Houdek, Holák Staněk, Šůcha  Körtvely, Velich, Dráždil, Seknička, Sládek, Černoch, Polívka, Červenka, Bárta

Vyloučení:

3 : 4

Příští utkání již tuto středu 22.1.2014 v 18.00 hod na domácím ledě ve Stříbře se Sokolem Horní Lukavice!!!!!!!

Všichni jste srdečně zváni!!!!!!!!!!!!!!!!