LH: Buldoci startují novou sezónu v KSM

Tento týden odstartuje nová hokejová sezóna krajské soutěže mužů skupiny

Tak jsme oprášili brusle, uložili jsme inliny a začali jsme přípravu na novou sezónu. Poslední prodloužený víkend prázdnin jsme strávili hokejovou přípravou v nádherném komplexu sportovišť v Chomutově ( zimní stadion se dvěma ledovými plochami, fotbalový a atletický stadion inline dráha a Aquasvět- bazén překrásný areál nutno vidět). Lehce jsme doplnili kádr o dva hráče z Chotíkova a nyní jsme sehráli dva přípravné zápasy, ze kterých máme dobrý pocit.
V prvním zápase jsme prohráli s Farmári Trstěnice(vítěz krajské soutěže mužů KV) 5 : 8 a v druhém střetnutí jsme zvítězili s celkem HC Tachov (účastník KSM-A) 5 : 1.

Na ostro mistrovsky začínáme ve čtvrtek 25.9. v malé hale (ČEZ II.) v Plzni s domácími Radobyčicemi od 20 hodin.
Druhý potom v sobotu 4.10. v Rokycanech proti místním SKP Rokycany od 17.45h.