LH: Buldoci si ve čtvrtém kole poradili s Holýšovem A.

V sobotním večeru 2.11. se v hale Kooperativy na Košutce střetli soupeři krajské soutěže mužů skupiny A  HC Holýšov A a HC Buldoci. Po vzájemném oťukávání, které trvalo téměř celou první třetinu, dorazil konečně jednu z povedených akcí Staňka za Fichtlova záda důrazný Sládek. A začal se hrát trochu lepší hokej, i když Buldoci již hráli lepší utkání. V zápase bylo mnoho nepřesností na obou stranách, ale každý den přeci jen není posvícení. Tak se začalo na ledě jiskřit a zápas gradoval velkým počtem vyloučených na straně domácích, kteří nestačili nájezdům Buldoků čelit a nevybíravými zákroky zastavovali útoky hostí. Přesto se podařilo hostům zatížit konto holýšovských dalšími dvěma brankami šutéra Staňka. Domácím se podařilo pak v závěrečné třetině už jen zkorigovat výsledek jednou zdařilou akcí Míky na konečných 2 :3.

"To bylo jedno z těch utkání, kterým se říká "nošení vody", ale přesto se musí dovést do zdárného konce. Utkání, které nemá spád, hráči nejsou v pohodě a zápas má mnoho nepřesností na obou stranách. A ještě soupeř nečistou hrou znepříjemňuje střetnutí, které už chcete mít za sebou. Musíme se soustředit již na příštího soupeře, a tou je Malá Víska z Klatov." uvedl po utkání trenér Pavel Bobr

HC Holýšov A - HC Buldoci Stříbro 2 : 3 (0:1)(1:2)(1:0)

Branky:

Staněk 2+1, Sládek 1+0, Holák 0+1

Sestava:

Packan, Houdek, Holák Staněk, Šůcha Bárta, Velich, Bobr, Seknička, Sládek, Černoch, Polívka, Červenka

Vyloučení: