LH: Buldoci sestřelili Radobyčice v prvním dějství.

V odloženém hokejovém utkání na zimním stadioně ve Stříbře na sebe narazila  dosud nepoznaná mužstva A-tým Buldoků a tým z Radobyčic. Domácí začali pěkně od podlahy a rozhodli zápas hned v úvodní třetině. Nasázeli překvapeným hostům šest branek a kontrolovali hru. V závěrečné třetině ještě hosté vystrčili drápky a zatížili konto domácích třemi brankami, ale Buldoci svoje vysoké vedení a zápas dovedli do vítězného konce.

HC Buldoci  -  HC Radobyčice   10 : 4 (6:0)(3:1)(1:3)

Branky: Staněk3+3, Sládek 1+0, Šůcha 1+2, Černoch 2+0, Dráždil 2+0, Polívka 1+0, Seknička 0+1, Bárta 0+1, Houdek 0+1 za domácí Buldoky

Hájek 1+1, Pánik 1+0, Kubica 1+0, Fryš 1+0, Kopřiva 0+1, Sobota 0+1, Naar 0+1 za HC Radobyčice

Vyloučení:  5: 6

Sestava: Packan, Dráždil, Šůcha, Sládek, Červenka, Bárta, Černoch, Seknička, Staněk, Houdek, Polívka

!!! Další zápas se uskuteční již tuto sobotu na zimáku 11.ledna 2014 od 17.30 hodin. A představí se ten nejatraktivnější soupeř naší skupiny celek SK z Bor, který má ve svém týmu ligové akvizice typu R.Kampfa, P.Kořínka, Špindlera a další. Všichni jsou co nejsrdečněji zváni. Občerstvení zajištěno!!!!