LH: Buldoci postoupili do semifinále.

V druhém kole čtvrtfinále skupiny A Buldoci začali zápas s chutí a výborných sedm minut přineslo tři branky v síti Sokola Horní Lukavice. Jenomže po tomto úvodu nastal v týmu Buldoků ten pocit uspokojení a jistoty, že je rozhodnuto. Opak je pravdou. Lukavičtí snížili a do jejich žil vstoupil bojový duch a po řadě šťastných situací, kdy vyrovnali stav, na Buldoky padla deka, která nešla shodit. Soupeř ovšem nepřestal a nasázel domácím ze Stříbra další čtyři branky a nastal boj o postupovou branku v závěrečných čtyřech minutách zápasu. Stoprocentní možnost zahodili hosté neúspěšnou přesilovou hrou tři minuty před koncem hrací doby, kterou jim Buldoci nabídli. Roztřesení hosté cítili, že jsou kousek od úspěchu, ale závěrečnou power-play nekočírovali. Napadající Šůcha se Staňkem dostali rozehrávajícího obránce pod tlak a posledně jmenovaný vsítil do opuštěné klece postupový gól. Buldoci nebudou v semifinále chybět.

HC Buldoci Stříbro - Sokol Horní Lukavice : 4 : 7  (3:0)(0:4)(1:3)

Buldoci hráli v sestavě:

Packan, Houdek, Holák, Staněk, Šůcha, Körtvely, Dráždil, Červenka, Sládek, Jonák, Černoch, Seknička, Polívka, Velich.

Vyloučení:   8 :  8

Branky:

Feřt 1+1, Pokorný 1+1, Dušek 1+0, Benedikt 1+0, Jelínek 1+0, Vágner 1+0, Brada 1+0, Lang 0+1, Tureček 0+2, Beneš 0+1, za Horní Lukavici

Staněk 2+1, Jonák 0+1, Sládek 1+0, Šůcha 0+2, Velich 1+0 za Buldoky