LH:Buldoci oslavili druhé kolo v Rokycanech vítězstvím nad houževnatou Klabavou.

Buldoci oslavili druhé kolo v Rokycanech vítězstvím nad houževnatou Klabavou.

V prvním kole si stříbršští Buldoci odvezli prohru od domácího Tachova    4 : 7 a už se nemohli dočkat druhého, aby si zchladili žáhu vítězstvím s příštím soupeřem. Tou se stala houževnatá DTJ Klabava, kerá z loňského ročníku nevěstila nic dobrého. A také obavy se naplnily. Po pár minutách hry se domácí ujali vedení 1 : 0. Avšak průběh celého utkání nabízel zajímavý obrázek rychlé kombinační hry, ve které postupem času převzal režii zápasu do svých rukou tým Buldoků ze Stříbra. Důslednou hrou a dobrou závěrečnou třetinou nedal šanci domácím něco v koncovce utkání s výsledkem udělat. A tak Buldoci si odváží z Rokycan cenné vítězství.

„Výborné utkání, které mělo tempo i pár neočekávaných kontaktů v rámci fair-play. Projevila se i chuť do hry po velké odmlce mistrovského utkání.  Velkou kaňku na střetnutí přitáhlo přerušení hry, z důvodu nedostatku času v pronájmu ledu, ač se mezi 2.a3.třetinou upravoval led. Prapodivné to rozhodnutí, když do konce zápasu zbývalo 3minuty dohrát.“ řekl po střetnutí trenér Pavel Bobr

Další utkání se Sokolem Horní Lukavice 27.10.2013 od 9.45hod v ČEZ  II. V Plzni.