LH: Buldoci nedokázali zvítězit s destruktivním Holýšovem.

V sobotním večeru si ve Stříbře nedokázali agilní Buldoci poradit s destruktivní hrou Holýšova a podlehli  4 : 6. Tým, v jehož kádru našli uplatnění i dva extraligoví plzeňáci Matějovský a Klaus, trápil naše hochy nepříjemnou hrou za hranicí pravidel, kterou ovšem domácí nedokázali dostatečně potrestat. To se ukázalo později jako rozhodující v konečném účtování. Začátek zápasu napovídal, že by utkání mohlo mít rychlý spád, ale domácí se zalekli slibných akcí, které nedokázali všechny plně využít a pochopitelně udeřilo na druhé straně. Z neškodných a laciných akcí dokázali hosté vytěžit maximum. Nejprve srovnali stav v oslabení, a poté důraznou hrou s velkým množstvím nevybíravých zákroků, které zůstávaly nepotrestané, narušovali kombinační hru Buldoků. Nepříjemné háčky a sekání bylo velmi časté, avšak píšťalka sudího jakoby zamrzla při 2°C nad nulou. Chyby při rozehrávce v takovém attaku na sebe nenechaly dlouho čekat a hosté zvýšily na rozdíl dvou branek. V závěru Buldoci zdramatizovali koncovku kontaktním gólem, ale další chybu ve středním pásmu potrestal přesnou ranou od modré Matějovský a stanovil tak konečný výsledek zápasu, který lichotil hostům.

HC Buldoci Stříbro - HC Holýšov  4 : 6 (2:2)(1:0)(1:4)

Branky:  Seknička 2+0, Šůcha 1+2, Staněk 2+1 za Buldoky

Matějovský 2+1, Laurenčík 1+1, Bruml 1+1, Míka 1+1, Polívka 1+0  za hosty z Holýšova

Vyloučení:  6 : 11