LH: Buldoci chytili správný vítr a přidělili soupeři “desítku“.

Třetí utkání krajské soutěže skupiny A hrané v hale Kooperativy v Plzni nechalo zapomenout na minulé střetnutí. Zápas byl hraný v tempu, kterému soupeř HC K Plzeň evidentně nestačil a postupně inkasoval jednu hezčí branku za druhou. Střelecky se zaskvěl Sládek se čtyřmi zářezy ve spolupráci s Jonákem a Staněk se třemi zápisy, po kombinacích se Šůchou. Vadu na kráse přinesla závěrečná třetina, kde soupeř neunesl tíhu prohry a jeho kázeň nebyla ukázková. Domácí kupili chyby a skóre narůstalo až se z toho vyklubala “desítka“.

„Soupeř nebyl tak kompaktní a herně vykazoval větší nedostatky. Jsem rád, že jsme nechali zapomenout minulé střetnutí. Tento zápas byl z naší strany hokejový a celkově povedený.“ řekl po utkání trenér Pavel Bobr .

HC K Plzeň - HC Buldoci Stříbro 2 : 10 (0:3)(1:3)(1:4)

Branky:

Svoboda a Karpíšek za HCK Plzeň

Sládek 4+2, Staněk 3+0, Jonák 2+1, Šůcha 0+3, Černoch 1+0, Seknička 0+3, Dráždil 0+1 za Buldoky

Sestava:

Packan, Houdek, Velich, Staněk, Šůcha, Seknička, Dráždil, Červenka, Jonák, Sládek, Černoch, .

Vyloučení: