ILH: O víkendu byli v Praze Buldoci úspěšní jen z poloviny.

11.5.2013

Dalšími dvěma zápasy hokejového inlinu pokračovali stříbrští HC Buldoci o víkendu na velice účelném hokejovém stánku “Hvězda Praha“. Již u vchodu překvapila hráče velice vzhledná reprezentativní vrátka perfektní funkčností. Interiér haly již omšelý, avšak postačující. Že by to mohl být mustr pro Stříbro se hned nabízí.

V prvním zápase se utkali stříbrští inlinisté s mužstvem Warriors Praha a byli úspěšní až v závěru, protože zvítězili po samostatných nájezdech. Ve vítězném nájezdu se zaskvěl Šůcha.

V druhém následujícím střetnutí nastoupili Buldoci proti domácímu celku Roller Storm Praha. Ve třech čtvrtinách byli soupeři rovnocenným soupeřem, ale v závěrečné poslední čtvrtině , hosté po hrubce zadáků při rozehře, zcela odešli a nechali si nastřílet nepopulární desítku.

IHC Warriors Praha – HC Buldoci Stříbro  4 : 5 (1:2)(2:0)(1:1)(0:1) po samost. nájezdech

Branky: Turek 2+0, Metelka 1+1, Hrubý 1+0 za Warriors

Šůcha 3+1, Houdek 1+1, Sládek 1+0, Staněk 0+1, Bárta 0+1 za Buldoky

Sestava: Dudík, Houdek, Holák, Staněk, Šůcha, Polívka, Bárta, Sládek, Černoch

IHC Roller Storm Praha – HC Buldoci Stříbro  11 : 4 (1:0)(3:1)(1:3)(6:0)

Branky: Bláha 7+1, Mikeska1+2, Frodl 1+2, Jindrák 1+1, Duchek 1+1 za Roller Storm