Hokel:Buldoci zachránili bod

S určitou nejistotou vstupovali hráči Buldoků do zápasu se Sokolem Díly.Obava se naplnila již v 5.minutě, to v oslabení zužitkoval únik Zahálka po uvolnění Škultétym 1:0. Netrvalo dlouho a oba střelecky disponovaní domácí si role prohodili a v 9.min rozjásal domácí Škultéty 2:0 rovněž v oslabení.Team Buldoků se dostával do tempa pomalu.V první třetině dokázal snížit jen Sládkem 2:1,ale domácí stále vyvíjeli na hosty tlak a v závěru třetiny byli úspěšní z hole Škultétyho přihrával Roit 3:1.

Buldoci po přestávce zvedli hlavu a snížili z asistence Bureše Staňkem 3:2.Hra se přelévala z jedné strany na druhou a další možnost ke skorování si vybral Škultéty 4:2.Hned z další situace zvýšil střelou od modré Blažek 5:2.Potom ale sedla na sokolíky deka a během 6-ti minut jim nasázeli Buldoci 4 branky.Staněk zkompletoval čistý hatrick,proměnil TS,poté somostatný nájezd a u jedné akce mu byl k dispozici Dráždil 5:5.A při přesilovce po příhře Sládka od modré propálil Kadlece Dráždil 5:6.Vedení v zápase ovšem mělo život jepičí,protože nastřelení kotouče Zahálkou do útočného pásma skončilo v brance 6:6.Ještě do přestávky napřáhl Škultéty a jeho střela si cestu do branky našla 7:6.

Do třetího dějství Buldoci vstoupili  kombinací Šůchy se Staňkem 7:7.Za dalších pět minut vyzval Staněk ke změně skore Sládka a ten nezaváhal 7:8. Hra neměla tempo a dnešní špatný výkon hostujícího golmana podtrhl dalším golem domácíé Mazanec 8:8.To byl zároveň stanovený konečný stav utkání,ze kterého bylo všem špatně na duši.                                                                 (pb)

"Výkon brankáře a špatná hra dozadu dala celému utkání výraz a ten byl celkově špatný.Zachránili jsme bod i když jsme ho ztratili.Musíme na takový zápas,co nejdříve zapomenout." uvedl po utkání trenér Bobr.

Sokol Díly - HC Buldoci Stříbro  8:8 (3:1)(4:5)(1:2)

Branky : Škultéty4x(Zahálka,Roit),Zahálka2x(Škultéty2x),Blažek,Mazanec - Staněk5x(Bureš,Dráždil,Šůcha),Sládek2x(Staněk),Dráždil(Sládek)

Vyloučení : 5:6

Sestava : Packan,Houdek,Bobr ml.,Staněk,Šůcha,Brunclík,Dráždil,Červenka,Bárta,Sládek,Panuška,Bureš