HOKEJBALOVÉ SETKÁNÍ PŘÍPRAVEK 13.6.VE STŘÍBŘE

V sobotu se uskutečnilo setkání hokejových a hokejbalových týmů ze západních čech. Pozvání od přípravky Buldoků na sérii hokejbalových utkání přijali HC TACHOV, HBC PLZEŇ, HBC PLZEŇ LITICE a SNACK DOBŘANY. Cílem turnaje nebylo hrát o výsledky a ceny, ale prověřit schopnosti hráčů a sehranost týmu. Je nutné naučit hráče hrát na všech pozicích a tyto turnaje jsou k tomu nejvhodnější. Počasí se povedlo, bylo pěkně a teploty se blížily tropickým vedrům. Ta prověřila i odolnost a výdrž jednotlivých hráčů. Chtěl bych pochválit všechny hráče, kluci podali výborné výkony a ukázali dobrou kondici. Naši kluci sehráli tři zápasy, první prohráli 3:6, druhý vyhráli 10:4 a třetí prohráli 2:8. Po turnaji panovala dobrá nálada. Jsem s průběhem turnaje spokojen, výsledky vypadají divoce, ale utkání byla vyrovnaná, jen v koncovce byl vždy některý tým zkušenější. Děti se dobře bavili. Také proto si myslím, že má cenu věnovat jim svůj čas a pomoci jim se sportovně a společensky dobře rozvíjet. Snažíme se být hlavně dobrá parta.
Za Buldoky Stříbro Petr Němčák.