Hokej: V sobotu se zápas se Sokolem Kanice nekonal

Buldoci dorazili v sobotu odpoledne do sousedních Domažlic k mistrovskému zápasu se Sokolem Kanice.Jaké však domácí připravili překvapení to opravdu nikdo nepředpokládal.Na zimáku nás překvapili prešlapující hráči Okuly Nýrsko,kterým bylo sděleno,že zápas s Rakonem Domažlice je přeložen na pozdější dobu.Na druhé straně nervozně vyhlíželi soupeře,kdy dorazí hostující Buldoci.Bohužel jsme se nedočkali.Sokol Kanice se k měření sil nedostavil.Nikdo z nás nepochopil proč byl zápas prohozený s místním Rakonem,když ti měli soupeře na stadioně tři hodiny před začátkem utkání.Pro nás je výsledek kontumace 0:5 v prospěch hostů hořkou náplastí.Tímto směrem získané body nepotěší žádného sportovce natož hokejisty lačné po prestižním sportovním klání.Zápas bude mít dohru u řídící komise(STK).

Sportu zdar a lednímu hokeji zvlášť.                                                                              (pb)

Sestava :Packan,Bureš,Bárta,Staněk,Šůcha,Brunclík,Dráždil,Bobr,Beneš,Sládek,Panuška