Hokej:Po dobrém výkonu s Okulou tři body.

Po nezvyklé zajížďce 4.12.2010 na zimák do Klatov,kde bylo sehráno předehrávané utkání 3.kola mezi Okulou Nýrsko a hostujícími Buldoky Stříbro si hosté vzpomněli na krůpěje potu zanechané na místní ploše.Pustili se do domácí družiny s vervou jako v tom největším zatížení při tréninkových dávkách.Od prvních minut se valil na branku Okuly útok za útokem a ve 4.minutě otevřel skóre Staněk z pořihání Šůchy 0:1.V 10.min zakončil povedenou akci Šůcha po výzvě Bárty 0:2.O minutu později vybojoval v rohu kotouč Staněk uvolnil se a nabídnutou asistenci Sládek proměnil 0:3.Hra měla neuvěritelný spád.

Druhá třetina si s první mnoho nezadala a v 16.minutě opět dvojice Šůcha - Staněk nabídla k zhlédnutí pohlednou akci na jejím konci stál posledně jmenovaný 0:4.Další vývoj zápasu zlomila polovina třetiny,kdy Šůcha zvýšil na 0:5 po asistenci Staňka v oslabení.Na hráče spadla kletba uspokojení a hra ztratila tempo.Třetina do svého konce doběhla s přibývalícími vyloučeními.

Třetí dějství načala druhá pětice.Červenka vytáhl touš při mantinelu a najíždějící Sládek dal akci svojí podobu 0:6.Poprvé domácí vystrčili drápky a gólmana hostů překonali Vávrou z přihrání Vizingera1:6.Hned za 40sekund vsítil slepeňáka domácí Toman 2:6.Strkanice a nepřehledné situace v rozích rázně uťal Staněk,jenž proměnil samostatný nájezd(TS) po faulu na něj 2:7.Domácím se nelíbil stav,který jim Buldoci naordinovali a stále hrozili akcemi,které zaváněli brankou.Jednu z nich proměnil Cihlář 3:7.Hosté si drželi odstup a přidali další ránu domácím Staněk uvolnil Brunclíka a ten dorazil na 3:8.V závěru už jen domácí snížili na konečných 4:8 Vizingrem po uvolnění Vávrou.

Řekl po utkání Pavel Bobr:"Kluci mě mile překvapili jak dostali soupeře pod tlak, i když jsme některé opory postrádali a měl obavu o výsledek před začátkem.Opak byl pravdou.Hráči nenechali nikoho na pochybách ani mne,že každý zápas je jiný a je třeba za to vzít hned od začátku." (pb)

OKULA Nýrsko - HC Buldoci Stříbro 4 : 8 (0:3)(0:2)(4:3)

Branky:Vávra(Vizinger),Toman,Cihlář,Vizinger(Vávra) - Staněk 3x(Šůcha2x),Šůcha2x(Bárta,Staněk),Sládek2x(Staněk,Červenka),Brunclík(Staněk)

Vyloučení : 4 : 4 využití 1:2