Hokej:Lídr soutěže Buldoci Stříbro vyprovodil Tatran z tachovského ledu „desítkou“

Tatran Přimda - Buldoci Stříbro 4:10 /1:4,0:4,3:2/

20.02.2011 16:15

Zápas začal v dobrém tempu. Akce se prolínali na obou stranách. Tu hodně pěknou zakončil v 5.minutě Brunclík po nádherné přihrávce od Houdka 0:1. Po necelé minutě o sobě nechali vědět Staněk se Šůchou, kdy posledně jmenovaný zakončil spolupráci gólem na 0:2. Výpadek domácího Tatranu završil zakončením samostatného průniku pohotový Sládek zýšením stavu na 0:3. Domácí se osmělili nenápadnou beckhandovou střelou Malého, která si našla skulinu do sítě stříbrného gólmana 1:3. Hosté se ovšem nespokojili s obdrženou brankou a ihned našli odpověď v podobě rozjeté akce, kterou zakončil šutér Staněk po příhře Dráždila 1:4. Tak skončilo první dějství.

Hned od začátku druhé třetiny doráželi Buldoci na branku Tatranu jako hladoví psi a postupně nasázeli do Andrleho sítě další gólové příspěvky. Na jejich konci se ukázali postupně Šůcha, Holák, Houdek a Sládek, kteří konto každý jednou brankou a tím zvýšili stav na pro Tatran hrozivých 1:8. V této části domácí střelci vyšli naprázdno.

Poslední dějství se odehrávalo ve značné nervozitě. Domácím borcům docházela trpělivost v osobních soubojích, a proto to bylo znát na lavici trestoměřičů, kteří se procvičili v jejich zapisování. Vytratila se krása, kterou vystřídala nervozita a hrubost. I přes všechno špatné se zápas dotáhl do konce. Domácí v této části přestříleli Buldoky 3:2. Celkově tak upravili výsledek zápasu na konečných 4:10 pro hostující tým Buldoků.

„Kluci přistoupili k utkání s nejvyšší odpovědností a chutí vyhrát. Proti poslednímu vystoupení nechali zapomenout všem neduhům, které se v něm objevili a hned to bylo znát i na ledě. Utkání bych vytknul jen poslední třetinu, která se oběma týmům nepovedla, ale rozhodčí měli nastavený metr a udrželi zápas v mezích.“ Shrnul hodnocení trenér Pavel Bobr                              (pb)

Branky domácí:16:07Malý Ondřej,39:12Malý Ondřej/Dlouhý/,42:02Dlouhý Radek/Malý/,45:57Malý Ondřej/Salač Emil/

Vyloučení 7:6 navíc domácí hráči č.15 Poznán Peter 10-ti min OT,č.19 Vejvoda Jaroslav 5+20,č.20Růžička Milan 5+20 a hosté č.39 Bárta štefan 5+20

Tatran Přimda:Andrle Slavomír,Růžička Milan,Dlouhý Radek,Malý Ondřej,Salač Emil,Laurenčík Filip,Salač Lukáš,Koryťák Karel,Vejvoda Jaroslav,Brzobohatý M, Poznán Peter