Hokej:HC Staňkov neměl šanci prověřit Buldoky

Opět v překrásném nedělním odpoledni zavítali Buldoci do sousedních Domažlic a tam si vzpomněli,že se blíží mikulášská nadílka.Neváhali a hned od prvních minut začali soupeře nahánět a přidělovat dárky v podobě golů.Hned v 1.min se zaskvěl Sládek z přihrání Beneše 0:1.O minutu později navázal po přihrávce Šůchy střelecky disponovaný Bárta 0:2.Netrvalo ani 15 sekund a skore měnil kapitán Staněk po asistenci Šůchy 0:3.Střeleckou smršť hostů ukončil domácí Látal,který po kombinaci s Přibylem snížil na 1:3.Ovšem při vyloučení domácího Peteříka potrestal faul dobře a s chutí hrající Houdek 1:4 a uzavřel tak stav 1.dějství.

V 2.třetině oba týmy jak se lidově říká odehráli nedělní údržbu.Skore se měnilo na obou stranách a úspěšní byli nejprve hosté vsítili Staňkem z přihrání Bárty 1:5 a za minutu zvýšil Šůcha po asistenci Staňka 1:6.Domácí korigovali nepříjemný stav po druhé třetině na 2:6 Hoffmanem.

V závěrečné třetině se jako vítr prohnal Šůcha v útočném pásmu kolem obránců a zavěsil do Brožovského sítě po sedmé 2:7.Domácí se uchýlili k nečisté hře,kterou Buldoci potrestali nejprve spoluprací Staňka s Houdkem a ten se nemýlil 2:8.Rozhodnutý stav zápasu jen ozdobil dalším příspěvkem Staňek nejprve na 2:9 a z přihrání Dráždila stanovil konečnou podobu výsledku dnes důsledný Šůcha 2:10.

"Buldoci dnes neměli se Staňkovem mnoho starostí.Dobře bruslili a zužitkovali všechny nabídnuté možnosti ke skorování.Tím směrem se potom ubíral celý zápas."konstatoval trenér Bobr.                                                                                                                         (pb)

HC Staňkov - HC Buldoci Stříbro  2:10 (1:4)(1:2)(0:4)

Branky: Staněk3x(Šůcha,Bárta),Šůcha3x(Staněk,Dráždil)Houdek2x(Staněk),Sládek(Beneš),Bárta(Staněk)

Látal(Přibyl),Hoffman(Nový)