Hokej: Buldoci selhali v posledním zápase základní části s Rakonem

Rakon Domažlice - Buldoci Stříbro 4:1/0:0,2:0,2:1/

05.03.2011 17:30

Vyrovnané utkání až do své poloviny, kdy během dvou minut jsme dostali dva slepené góly a soupeř z Domažlic tahal za delší konec. Buldoci se snažili zvýšeným úsilím o ztečení branky domácích, avšak tento den jim štěstěna zavřela vrátka. Brankář Rakonu propustil za svá záda jen jedinou střelu z hole Šůchy, kterou mu přichystal Houdek. Domácí potom v závěru přidali ještě dvě branky, kdy se trefili Mazanec se Sekerákem. Stanovili tak konečný výsledek zápasu 4:1.

"Přijeli jsme sem v nekompletní sestavě, ale v koutku duše jsme doufali v dobrý výsledek. Nepodařilo se. Připravíme se na zápasy, které teprve přijdou." řekl po utkání Bobr                                                      (pb)

Branky domácí:25:04Sekerák David,27:05Mazanec Petr/Horejš/,30:09Mazanec Petr/Voldán/,38:26Sekerák David,

Branky hosté:34:11Šůcha Jan/Houdek/

Vyloučení 9:9