Hokej: Buldoci překvapení neschválili.

Buldoci  překvapení neschválili.

Než se stačíli všichni na stříbrském stadiónu rozkoukat, včetně Buldoků, tak jim hosté z Domažlic poslali v 17.sekundě první vizitku do jejich sítě jmenovitě Pflug  0:1. Domácí se nadechli k mohutnému nátlaku , ovšem zapomněli na zadní vrátka a Flóra udeřila podruhé Podestátem 0:2. Překvapení  Buldoci se snažili o vyrovnání, ale neustále naráželi na připaveného  výborně chytajícího gólmana Hrdličku.

Po přestávce ukázal svou nátlakovou hrou tým Boldoků sílu.Hra v této části postrádala přesnost a nápad.Bez ladu a skladu se stalo,že prolomili smůlu totiž poskakující puk dorazil Červenka 1:2. O 5minut později  zakončili domácí další povedenou akci Sládka na jejímž konci vyrovnal Panuška 2:2. Zaskočení hosté rozjímali dále a po dělovce Dráždila neměl šanci hostující golman 3:2. Za další minutu zakončil narážečku mezi Houdkem a Šůchou posledně jmenovaný 4:2. Bylo vidět, že do hry vstoupila chuť, vtip a nasazení. Buldoci otočili vývoj zápasu s noblesou.

Poslední dějství se již odehrávalo v poklidnějším tempu. Buldoci kontrolovali hru a s chutí si zastříleli a nechali vzpomenout na chybějícího střelce Staňka. Nejprve se do listiny střelců opět zapsal Dráždil. Poté Houdek. Další zářez na pažbě si udělal Polívka po asistenci s Dráždilem. V koncovce byl zápas trochu nervózní ze strany hostí, ale rozhodčí vše vyřešili s nadhledem(laici). K malé úpravě skore došlo ještě ze strany hostí  Pflugem a ze strany Buldoků zakončil akci Sládka dorážkou střelecky potentní Panuška.

„Utkání mě překvapilo svým začátkem,ale bylo dobře,že kluci otočili vývoj zápasu včas a vyhnuli se zbytečné křeči. Protože bodovat bylo potřeba. Utkání  bylo slušné a fair-play.“ konstatoval po utkání trenér Bobr                           (pb)

HC Buldoci – Flora Domažlice  9 : 3 (0:2)(4:0)(5:1)

Vyloučení : 6:3, využití 2:1,

Branky :  Červenka(Brunclík),Panuška(Sládek),Dráždil2x,Sládek(Šůcha), Šůcha(Houdek),