Hokej: Buldoci jsou v semifinále

play off Buldoci Stříbro - Sokol Kanice 9:3 /4:0,1:2,4:1/

19.03.2011 18:15

Na tachovský led v sobotu zavítali sokové ze Sokola Kanice. S úvodním hvizdem padl zřejmě nejrychlejší gól soutěže. Ihned po vhození zůstal puk na hokejce Šůchovi a ten důrazně otevřel skore 1:0. Další branka na sebe nenechala dlouho čekat a z přihrání Šůchy proměnil Staněk 2:0. Úvodní třetinu zakončili domácí dvěma slepenými brankami. Nejprve Červenka namazal Benešovi 3:0 a za 30sekund Bobr ml. prostřelil hostujícího Pustinu počtvrté 4:0. Tak skončilo první dějství.

Domácí usnuli na dlouhé minuty nejen v přestávce mezi částmi, ale i v druhé třetině. Neprobudil je ani obdržený gól z hole Heriána Jardy a ani druhý fík, který přidal Herián Jakub 4:2. Buldoci ožili až po vstřeleném banánu Šůchou, kterému servíroval Houdek 5:2. Tak i třetina skončila.

Do třetí třetiny už Buldoci vlétli stylem sobě vlastním. Jednoho z výpadů využil Sládek s Červenkou a posledně jmenovaný se postaral o rozvlnění sítě hostí 6:2.  Opět jsme se nevyvarovali chyb a při napadání soupeře jsme se dopustili faulu, který hosté přetavili  v branku 6:3. Ovšem zápas byl v držen v pevných rukách Buldoků. V závěru nastříleli soupeři další tři branky. Nejprve se trefil Staněk to Šůcha nahrával 7:2. Potom zvýšil Šůcha role nahrávače se zhostil Staněk 8:2. A konečnou tečku za utkáním namaloval šutér Staněk 9:2.                 (pb)

"Tato výhra byla povinnost a tak na tento výsledek i nazírám. Další klání už prověří náš tým, jak je zdatný a odolný. Narazíme na Sokol Díly, který potrápil Okulu a nyní usiluje rovněž o finále. Pevně věřím, že kluci zaberou tyto dva zápasy a poperou se o finále se ctí." vzkazoval soupeři trenér Pavel Bobr

Branky domácí: 0:17 Šůcha,2:38 Staněk Petr/Šůcha/,16:17 Beneš Richard/Červenka/,16:46 Bobr Pavel ml,26:48 Šůcha/Houdek/,36:52 Červenka Pavel/Sládek/,46:20 Staněk Petr/Šůcha/,48:36 Šůcha/Staněk/,48:44 Staněk Petr

Branky hosté:23:39Herian Jaroslav/Adámek/,29:47 Herian Jakub/Kapitán/,38:55 Kapitán Martin/Pták/

Vyloučení 3:0

Sestavy Buldoci:Packan,Šůcha,Staněk,Sládek,Houdek,Bobr ml,Holák,Brunclík,Panuška,Červenka,Černoch,Polívka,Beneš

Kanice:Pustina,Adámek,Herian Jakub,Herian Jaroslav,Kapitán Karel,Herian Lukáš,Kapitán Martin,Pták Břetislav,Forst Libor

Semifinále play off

22.03.2011 11:29

HC Buldoci Stříbro - Sokol Díly         Ne 27.3.2011 od 16:30 hod  ZS Tachov  /      Ne 3.4.2011 od 16:00 hod ZS Domažlice

Rakon Domažlice - Tatran Přimda    So 26.3.2011 od 20:00 hod ZS Domažlice   /     Ne 3.4.2011 od 16:30 hod ZS Tachov