Finále přeboru přípravek ČR Blatná 27.6.2015.

V sobotu jsme se zůčastnili přeboru přípravek ČR. Po nepříliš povedené základní skupině, jsme dospěli do semifinále. Zde jsme narazili na našeho častého soupeře Tatran Třemošnou. Po vyrovnaném zápase jsme nakonec prohráli 1:3 a nemohli jsme si zahrát o zlaté medaile. Čekal nás nejprve souboj o sedmé místo a poté o páté místo. Oba zápasy jsme vyhráli, porazili jsme tým Rebelů Praha 6:0 a tým Coyotů Hýskov 4:2. Obhájili jsme konečné páté místo. Velice se mi líbilo, že dostali poháry a medaile za umístění všechny zůčastněné týmy. Vedení turnaje nezávisle ještě vybralo z každého týmu nejlepšího hráče a obdržel skleněnou pamětní destičku s popisem. Za náš tým ji dostal David Němčák.Tímto turnajem jsme zakončili letošní sezónu a čekají nás dva měsíce volna a odpočinku.
Trenér Petr Němčák.