SŽ: Dramatický závěr - David porazil Goliáše

V sobotu 22.září nás čekal mokrý povrch na hřišti, dost to kluzalo. Soupeř Tatran Třemošná si však dokázal se situací velmi dobře poradit a Buldoci v nekompletní sestavě měli plné ruce to zvládnout. Přesto dokázali udávat tempo i vývoj zápasu. Velká sprška, tentokrát gólová, přišla v průběhu druhé třetiny, kdy padly čtyři branky během necelých čtyř minut. Buldoci vždy velmi pohotově zareagovali na vyrovnání ze strany soupeře.
Ve třetí třetině domácí podlehli zvýšenému tlaku Tatranu a zápas tak vyvrcholil samostatnými nájezdy. Po dramatických osmi kolech se postavil proti opavdu velkému gólmanovi jeden z nejmenších Buldoků - Tiňtěra, který si opravdu mazácky poradil brankářem a po "blafáku" poslal míč za jeho záda, viz foto.
Hodnocení zápasu trenérem: "Kluky musím pochválit, dali dotoho opravdu všechno. Nebylo lehké hrát na mokrém povrchu. Škoda jen gólu v poslední třetině, na druhou stranu jsme byli světky strhujícího závěru. Nakonec jsme byli šťasnější mi. Jsem opravdu rád, že to Ťiňťovi vyšlo. Pořád vidím ty výrazyv očích kluků na střídčce, trénéra soupeře i ostatních. Ještě jednou díky všem klukům a i soupeři za pěkný zápas."

HC Buldoci Stříbro - TJ Tatran Třemošná 6:5 po SS (3:2, 2:2, 0:1) střely 16:15, vyloučení 0:0
více ze statistiky zápasu >>> ZDE