Buldoci zahájili sezonu se Staňkovem.

V sobotu zahájili Buldoci sezonu 2010-11 mistrovským zápasem s novým soupeřem domažlického okresu ze Staňkova.Po opatrném začátku zahodili naši hráči pár slibných příležitostí.V 7.minutě ovšem nádhernou příhrou Houdek vybídl k otevření skore stříbrského šutéra Staňka 1:0.Poté vystrčili růžky také hosté ze Staňkova,ale v brance stál připravený Packan.V 10.minutě ukázala první pětka domácích,jak je krásné dotknout se kotouče jen jednou,ale golman hostí podržel.Úsilí Buldoků gradovalo,když akci Sládka dokončil důrazný Holák 2:0.V dalších minutách nastřelil tyčku Staněk a hned po další kombinaci se Šůchou a Dráždilem se již hráč s číslem'23' trefil do černého podruhé 3:0.Tak také skončilo úvodní dějství.

Hosté do 2.třetiny vlétli a z druhého breaku snížili na 3:1 Hoffmanem.Od těchto chvil se nehrálo již tak čistě a hra tím na kvalitě utrpěla.Velká nervozita spadla na Černocha,který se ne a ne prosadit v koncovce po ťukesu se Staňkem a vydařené kombinaci s Houdkem při přesilovce 5:3.V následujícím střídání si ovšem perfektně vyměnili touš mezi třemi staňkovskými Sládek s Dráždilem a posledně jmenovaný nenechal nikoho na pochybách a využil přesilovku 4:1.V pokračující přesilovce 5:4 znovu vyprášil Černoch stańkovské betony.Vzápětí z dalšího nájezdu,po přihrávce s chutí hrajícího Staňka, přidal další branku Šůcha na 5:1.V tomto momentu se Buldoci spokojili s vývojem zápasu.Jen stěží se dostávali před gólmana hostí a když se dostali nebyli důrazní v koncovce.Nejvíce volala po změně skore akce Brunclíka s Panuškou,kterému branka zela prázdnotou - nedal.Nepřesnostem v těchto chvílích udělala přítrž jistota jménem Staněk,který vybídl ke změně skore Černocha.Ten konečně sebral všechen svůj hokejový um a nezaváhal 6:1.Stanovil tak stav po 2.dějství.

Ve  3.třetině pokračoval domácí tým v nátlakové hře a další branky na sebe nenechali dlouho čekat.Nejdříve po přihrávce od Staňka skoroval opět Černoch a po chvilce z přihrávky Brunclíka se prosadila ''23'' v početní převaze. Ještě se přihlásil o zápis do listiny střelců Sládek po dobré kombinaci s Bártou a zvýšil na 9:1.Schylovalo se k závěru a obrana domácích byla přistižena v nedbalkách.Prosadil se opět střelec hostů Hoffman a prostřelil jistého Packana.Upravil tak konečnou podobu výsledku sobotního zápasu 9:2 v prospěch Buldoků.Utkání splnilo seznamování s nastávající sezonou.

HC Buldoci Stříbro - HC Staňkov 9:2

třetiny:  ( 3:0, 3:1, 3:1 )

vyloučení:  3 - 6

využití:  4 - 0