Buldoci vyhráli po třetí v řadě

Malá Víska je nováčkem v tachovském regionálním přeboru a však jedná se o velmi ostřílené hráče ze zkušenostmi z vyšších soutěží. V této sezóně ztratili pouze pět bodů z toho dva právě s Buldoky.

Stříbrským klukům se opět povedl vstup do zápasu, když v osmé minutě vedli 3:0. Dostali tak soupeře pod potřebný tlak. Kdyby si někdo myslel, že klatovští hráči to již vypustí, tak by se mílil. Naopak hra se velmi přitvrdila a rozhodčí měli plné ruce práce s řízením zápasu. Přítomní diváci tak mohli vidět velmi pohledný útočný hokej.
Po dvou třetinách domácí vedli 5:3 a do poslední třetiny nastupovali s vědomím, že pokud chtějí vyhrát, musí dohrát zápas ve vysokém tempu bez zbytečných faulů a především nenechat soupeře zakončovat akce střelou na branku. Díky kompaktnímu výkonu celého týmu a střelecké formě Petra Staňka (připsal si 7 kanad. bodů) dokázali Buldoci porazit Malou Vísku 9:3.
Doufejme, že výkonnost týmu půjde dále nahoru a porazí v neděli Mariánské Lázně.

Sponzorem zápasu: ZIOS Profi s.r.o.

Konečný stav: 9:6

Branky domácí: 00:50 Sládek Martin,7:22 Staněk Petr/Šůcha/,7:37 Holák Michal /Sládek/,13:02 Holák Michal /Staněk/,34:21 Staněk Petr,38:14 Staněk Petr/Holák/,40:45 Staněk Petr/Šůcha/,48:40 Šůcha Jan/Staněk/, 52:14 Staněk Petr

Branky hosté:10:11 Kohout Zdeněk/Rašek/,16:24 Papoušek Jiří,22:27 Rašek Martin/Davídek/,39:41 Papoušek Jiří/Nauš/,45:53 Kotěšovec David/Papoušek/,51:01 Papoušek Jiří

Třetiny 4:2  1:1  4:3

Vyloučení  10:9