LH: Buldoci v Třemošné vyprovodili z ledu Omegu.

V sobotním hokejovém utkání skupiny A na zimním stadioně v Třemošné na sebe narazila mužstva A-týmu Omegy a tým Buldoků. Domácí nezačali zrovna nejlépe. Kupili chybu za chybou a Buldoci postupně tyto přehmaty trestali nekompromisním zakončením. Tímto rozhodli zápas hned v úvodní třetině a soupeři nedali mnoho příležitostí ke skórování. Kontrolovali hru a vše se odehrávalo převážně před brankou domácích.. V závěrečné třetině Buldoci udrželi příznivý stav vývoje utkání a zápas dovedli do vítězného konce.

HC Omega Trans A  -  HC Buldoci    3 : 7(1:4)(1:2)(1:1)

Branky: Šůcha 2+1, Sládek 1+1, Seknička 1+1, Staněk1+0, Černoch 1+0, Polívka 1+0, Velich 0+1, Houdek 0+1 za hostující Buldoky

Karpíšek T. 2+0, Linet 1+0, Špeta 0+1, Janota 0+1 za HC Omega

Vyloučení:  5: 8