LH: Buldoci usnuli v autobuse a spali celou první třetinu.

19.3.2014

Tentokrát stříbrští Buldoci navštívili v Plzni „vesničany z Touškova“. Ukázalo se, že cestou hráči v autobuse usnuli a spali ještě celou první třetinu. Buldoci začali nalézat cestičky ke skórování až v druhém dějství. Pokračovali v nasazeném tempu a málem se podařil i husarský kousek a mohlo být vyrovnáno, ale v tom jim bránil vynikající gólman Vileta. Hosté obě třetiny tahali za kratší konec a byli sevřeni do kleští, ze kterých se nemohli vymanit. Buldoci se snažili o vyrovnání stavu do posledních chvil zápasu, ale bohužel ani závěrečná power-play nepřinesla vyrovnání skore. Ale naopak pár sekund před závěrečným hvizdem špatnou rozehrou inkasovali do prázdné branky.

HC Buldoci – Sokol Ves Touškov :   4 : 7  (0:5)(2:1)(2:1)

Branky: Staněk 1+1, Dráždil 1+1, Jonák 1+1, Šůcha 1+0, Sládek 0+1, Körtvely 0+1 za Buldoky

Kalina 4+1, Šanda 2+1, Roupec 1+0, Kacbunda 0+2, Bárek 0+1, Markov 0+1, Kala 0+1  za Ves Touškov

Vyloučení:    3 : 7

Sestava: Packan, Houdek, Holák, Šůcha, Staněk, Velich, Dráždil, Sládek, Seknička, Jonák, Körtvely, Bobr, Polívka, Černoch, Červenka

Závěrečné kolo základní skupiny sehrají Buldoci opět v malé hale ČEZ arény již tento čtvrtek 20.března 2014 od 20.00 hodin proti celku SK z Bor (Plzeň-Bory). Všichni fandové jste srdečně zváni.