Buldoci si vychutnali své městského rivala

V úterý 23.3.2010 se utkali v posledním utkání základní části obě stříbrská mužstva

Buldoci předvedli raketový nástup do zápasu, když ve 4. minutě první třetiny vedli 3:0. Kluci si tak zajistili potřebný náskok a jelikož na pořadí v tabulce tento zápas neměl vliv, hráli v naprosté pohodě. Jediným cílem bylo pomoci Petrovi Staňkovi dosáhnout na první místo v kanadským bodování. Ale byl to více než těžký úkol, musel by v tomto zápase nasbírat minimálně 17 kanad. bodů. Buldoci odstřelovali branku „nulašestky“ z každé pozice a skóre na tabuli rychle narůstalo. Po dvou třetinách, když stav zápasu byl 2:14 a Staňkovi chybělo pouze sedm ze sedmnácti bodů.

V poslední třetině se hra Buldoků ještě více otevřela, ale už chyběla potřebná koncentrace. Naopak nulašestka se dostávala do šancích, ale narazili na dobře chytajícího Martina Bestu.

Hokejová sezóna skončila. Buldoci se do playoff nedostali, přesto letošní ročník nelze považovat za neúspěšný. Na výsledcích se podepsal malý počet utkání a zranění gólmana Packana.

Od příštího týdne začíná klukům příprava na premiérovou účast v 1.lize in-line hokeji.

Konečný stav zápasu: 3:17

Branky domácí: 11:11 Sasz Michal, 21:24 Velich Jaroslav/Turek/, 44:55 Velich Jaroslav.
Branky hosté:
01:03 Brunclík Martin/Sládek/, 02:12 Staněk Petr/Šůcha/, 03:21 Šůcha Jan /Staněk/, 07:16 Houdek Jaroslav, 12:38 Staněk Petr/Šůcha/, 15:38 Šůcha Jan/Staněk/, 16:13 Staněk Petr/Panuška/,17:08 Bobr ml./Brunclík/, 17:42 Šůcha Jan/Staněk/, 22:46 Staněk Petr/Panuška/, 29:49 Staněk Petr, 31:04 Staněk Petr/Šůcha/, 35:19 Staněk Petr, 35:54 Staněk Petr/Šůcha/, 37:56 Sládek Martin /Brunclík/, 47:59 Staněk Petr, 53:18 Šůcha Jan/Staněk/,