Buldoci s přehledem přehráli tachovský výběr

V zápasech s Tachovem to vždy trochu více jiskří. Nebylo tomu jinak ani tentokrát. Utkání se hrálo od samého začátku ve vysokém tempu a první branka na sebe nenechala dlouho čekat. Hned ve 32 vteřině umístil puk za záda Otavy Péťa Staněk.

Buldoci dohrávali většinu osobních zákroků, dotírali na soupeře již útočném pásmu. Dost často byly tyto zákroky posuzované jako nedovolené a dveře na trestné lavici domácích se „nezavřely“. I přestože tachovští měli k dispozici více jak 20 minut přesilovek, nedokázali toho využít. Naopak Buldoci se vydávali do útoku, i když hráli ve třech.

Ve třetí třetině to opravdu vřelo. Hlavně pak mezi diváky, kteří nechápali některé verdikty rozhodčích. Nakonec se však mohli radovat z dalšího vítězství domácího celku.

Konečný stav zápasu: 6:3

Branky domácí: 0:32 Staněk Petr (Šůcha), 13:42 Beneš Richard (Staněk), 26:12 Dráždil Karel (Červenka), 30:30 Sládek Martin (Černoch), 34:42 Šůcha Jan (Bureš),  43:55 Bureš Petr (Bobr st.)

Branky hosté: 2:22 Ondruš Filip (Klíma), 23:55 Lešňanský Michal, 46:37 Šmejkal Martin (Beleš),

Třetiny  2:1  2:1  2:1

Vyloučení 10:4 navíc hráč domácích č.20 Černoch 5+20