Buldoci rozehráli přípravu na ledě přípravnými zápasy

Nová sezóna začala hokejovým Buldokům soustředěním na ledě v chomutovském komplexu hokejových hal, které jsou mimochodem velmi pěkné. Po intenzivním rozbruslení v těchto moderních prostorách, jsme ale první přípravné přátelské střetnutí nové sezóny sehráli až v Mariánkách s mužstvem Trstěnic. Buldoci v tomto zápase prokázali, že hokej jim dělá radost a zvítězili 8 : 3.

Další víkend zajížděli Buldoci do okresního města Tachova. Zde nastoupili proti domácímu HC Tachov, který se umístil v uplynulé sezoně na 3.místě krajské soutěže mužů A. Pěkné kombinační utkání hrané v přátelském duchu přineslo vítězství Buldokům 4 : 2.

A do třetice vítězné utkání bylo sehráno v Třemošné s celkem Omega Trans, který nám v uplynulém ročníku, dělal nemalé problémy. Výsledkem 5 : 3 jsme pokořili soupeře.

Poslední přípravné utkání proběhlo s celkem HC Mariánské Lázně, kde většinu času jsme tahali za delší konec, ovšem v koncovce zápasu nás soupeř z města “oplatek“ nachytal v nedbalkách a dvěma góly si pojistil konečný výsledek. Zápas tak skončil naší prohrou 7 : 9.

Výborná utkání, kteráměla tempo a projevila se i chuť do hry.

Již tento pátek otevíráme nový ročník krajské soutěže skupiny “A“. Střetnou se hokejisté HC Buldoci Stříbro s HC Tachov  na ledě v Tachově od 18.30 hod.

Všichni jste zváni!!!!!!!!

Buldoci hrají v sestavě:

Packan, Houdek, Bobr, Staněk, Šůcha, Sládek, Dráždil, Holák, Červenka, Bárta, Černoch, Seknička, Polívka, Körtvely, Velich M.

Farmáři Trstěnice - HC Buldoci : 3 : 8  (2:1)(0:4)(1:3)

Branky: Seknička 2, Staněk 3, Šůcha, Reis, Černoch

HC Tachov - HC Buldoci : 2 : 4  (1:3)(1:0)(0:1)

Branky: Seknička, Bárta, Polívka 2