LH: Buldoci porazili v derby favorita z Tachova.

Buldoci porazili v derby favorita z Tachova.

V sobotním hokejovém klání na zimáku v Tachově na sebe narazila  ambiciózní mužstva HC Tachov a okresní rival A tým Buldoků ze Stříbra. Domácí, nabuzeni do zápasu na správnou notu, jelikož v minulé sezóně si na nekvalitním ledě ve Stříbře mnoho neužili, se v tomto zápase neprojevili jako správní rafani. Zpočátku se ovšem zdálo, že by se mohlo blýskat na lepší časy. Opak byl pravdou. Hosté v tomto zápase tahali za delší konec provazu a pěknými brankami drželi otěže zápasu ve svých rukách. Tachovští ačkoli mohou využívat tréninkových hodin nepočítaně v jejich pěkném hokejovém stánku, museli uznat, že sporadicky trénujícím Buldokům na okolních zimácích to dnes opravdu vychází. V závěrečné třetině ještě upevnili svoje vedení a zápas dovedli do vítězného konce a pomohli gólmanovi Packanovi k jeho letos prvnímu shot-outu.

HC Tachov  -  HC Buldoci   0 : 3 (0:0)(0:2)(0:1)

Branky:  Staněk1+1, Sládek 0+1, Körtvély 1+0, Šůcha 1+1, Dráždil 0+1 za Buldoky

Vyloučení:  6 : 5

Sestava: Packan, Holák, Dráždil, Šůcha, Sládek, , Červenka, Mašek,  Staněk, Houdek,  Körtvely, Polívka,