Hokej:Buldoci porazili Flórou s nulou

V sobotním duelu na zimáku v Domažlicích s místní Flórou naši hráči zvládli utkání odehrát s čistým kontem. Zatím co konto soupeře jsme zatížili pěti brankami. Zápasovou zápletku načal svým průnikem do útočného pásma a následnou přihrávkou Šůcha, uvolnil Černocha a ten se zblíska nemýlil 0:1. Na gólmanovi Packanovi bylo již od prvních momentů znát, že je správně naladěn na tu hokejovou notu. A dával to soupeři patřičně najevo, že všechny akce s bravurou řešil. Devátá minuta přinesla vzrůšo v podobě kombinace Šůchy se Sládkem, který zakončil skvělým stylem nájezd na gólmana 0:2. V desáté minutě rozebranou formaci domácích svými přihrávkami nachytali na švestkách Šůcha s Houdkem a ten od modré propálil dobře chytajícího Hrdličku a připsal na konto Flóry další čárku 0:3. Tímto byla uzavřena 1.třetina.

Do druhého dějství nastoupili obě mužstva s chutí něco vylepšit. Našim hráčům se povedlo hned v úvodu kombinací přečíslit pětici soupeře. Sládek se dostal za záda domácích becků, střelou trefil spojnici brankové konstrukce. Odražený kotouč v pohodě doklepl do domácí klece počtvrté dojíždějící důrazný Brunclík 0:4. Zápas ani v nejmenším nenasvědčoval k nějakému možnému zvratu ze strany domácích. V 26.minutě opět agilní Sládek připravil dorážku pro štírka Černocha a ten snadno překonal Hrdličku popáté 0:5. Po této pěkné akci hostů si domácí golman naordinoval notnou dávku štěstí, vytrvalosti a umu, se kterou vydržel až do konce zápasu, aniž by se měnilo skore. (pb)

"Byl to zápas, který byl hrán ve vší slušnosti fair-play.Jsem spokojený, že kluci pomohli brankáři udržet čisté konto.Na zadní kolečka se vždy zapomíná v přemíře útočení při honbě za góly. O to víc si cením výsledku s nulou." řekl po utkání trenér P.Bobr

Flóra Domažlice - HC Buldoci Stříbro 0:5 (0:3)(0:2)(0:0)

Branky: Černoch2x(Šůcha,Sládek), Sládek(Šůcha), Houdek(Šůcha), Brunclík(Sládek)