Buldoci odjeli poprvé s prázdnou

V sobotu 16.10.2010 v časných ranních hodinách zajížděl tým Buldoků do "Mekky" hokejových chodů Domažlic.Na zdejším zimáku změřili síly s mužstvem nedalekého Nýrska.Od prvních okamžiků bylo jasné, že výsledek klání nebude jednoznačný jako v předešlých utkáních. Mužstva si postupem času vytvářela brankové příležitosti,které ovšem oba golmani s bravurou zlikvidovali.Po přihravce Houdka však poprvé udeřilo z hokejky Staňka,který nechal všechny za zády a brankáři Okuly nedal šanci vyniknout 1:0.Tak skončilo i 1.dějství matche.

Do 2.třetiny na upravený led vletěli ovšem hráči Okuly a Vávrou nahozený puk do obranné třetiny Buldoků, si srazili hráči Buldoků do vlastní branky již ve 3.minutě 1:1.S přibývajícími minutami začal zápas ovládat kombinačně schopný soupeř a pochopitelně se měnilo i skore.V 7.min naservíroval domácí Koryťák najíždějícímu Vávrovi,ten se protáhl kolem přihlížejícího becka Bureše a zavěsil podruhé 1:2.Tento moment vyhoupl domácí do sedla a ti vzali otěže zápasu pevně do rukou a další akce se jen sypali.Po jedné z nejhezčích,když vyšachovali celou obranu v pohodě hrající Vávra dal nezištně Burcalovi a ten do prázdné 1:3.Zakončení nepovedené třetiny završil Vávra svůj hatrick prudkou střelou z kruhů,když vymetl Packanovi pavučinu z levého rohu branky 1:4 po asistenci Burcala a Šimši.

V poslední části nelze upřít velkou snahu Buldoků o zvrat v zápase.Avšak ani využití přesilovky 5-3 napovědělo,že dnes se žádná oslava hokejového umění konat nebude.Nezměnil se ani stav skore a tak platí konečný výsledek 1:4 v neprospěch Buldoků.

K první prohře se vyjádřil trenér mužstva P.Bobr:"K utkání jsme přistoupili s obavou o výsledek.Ta se projevila.Rovněž nás nenadchla hodina začátku mistrovského utkání ("8.00hod").No a nakonec jsme se potýkali s nepřítomností několika hráčů.Sečteno podtrženo prohráli jsme po hloupých chybách,které soupeř hned dokázal potrestat,avšak už ted´ se těšíme na odvetu,kde máme soupeři co vracet."                                                (pb)

Branky : Staněk(Houdek) - Vávra(Toman),Vávra(Koryťák),Burcal(Vávra),Vávra(Šimša,Burcal)    1 : 4 (1:0,0:4,0:0)

Vyloučení : 2 - 9

Sestava:Packan,Houdek,Bureš,Staněk,Šůcha,Černoch,Bárta,Polívka,Brunclík,Sládek,Panuška