Buldoci nestačili na Mariánky

V neděli 21.2.Buldoci  prohráli s Mariánkami 3:8

Po třech vítězstvích v řadě na domácím ledě by se dalo očekávat s ohledem na zlepšující kondici domácího týmu, že se pustí s vervou do hostí. Bohužel velni rychle přišla první branka Mariánek, na kterou za okamžik Buldoci odpověděli vyrovnáním. HC Mariánské Lázně se chvíli na to opět dostali do vedení a udržovali si po zbytek zapasu bezpečný gólový odstup. Domácí hráči neztráceli chuť bojovat, především potom ve druhé třetině, kdy se dostali na rozdíl jedné branky. Ve třetí třetině přesunuli svojí aktivitu do útoku  a tím pádem nechávali otevřenou obranu. Soupeř si pak bez problému poradil s brankářem Bestou.

I tentokrát HC Mariánské Lázně předvedly pěkný hokej, ve kterém potvrdily roli favorita zápasu.

V letošní sezóně to byl poslední zápas na domácím ledě (v neděli 28.2. by měl být ukončen provoz ledové plochy). Zbývající zápasy se odehrají v Tachově.

Ve Stříbře se můžeme těšit na nadcházející sezónu v inline hokeji, o kterém Vás budeme podrobně informovat.

Branky domácí:4:03 Staněk Petr/Šůcha/,14:24 Brunclík Martin/Staněk/,31:48 Brunclík Martin/Staněk/,

Branky hosté:2:15 Bolek David/Helis/,5:01 Bujtár Jan, 11:41 Reisss Robert/Černý/,14:54 Borolič Vít /Reiss/,19:25 Konfršt Martin/Černý/,39:49 Hampejs Jakub/Bujtár/,43:20 Bujtár Jan/Konfršt/,49:45 Konfršt Martin/Pašek/,

Třetiny 2:4  1:1  0:3

Vyloučení 3:5 navíc hráč hostí č.11 Konfršt OT