Hokej: Buldoci nepřipustili překvapení.

Již od prvních minut bylo patrné,kdo že bude určovat tempo hry a jakým směrem se bude duel vyvíjet. V 5.minutě uvolnil Houdek svou delikatesou Staňka a ten si ji parádně vychutnal 1:0.Hosté pohrozili důraznou akcí,že zápas nebude nedělní procházkou.Ve 14.min přebral puk Staněk ve středním pásmu řádně se s ním pomazlil mihl se kolem hostujících beků a zavěsil 2:0.Těsně před přestávkou snížil důrazný Podestát 2:1.

Po přestávce ukázal svou individuální ekvilibristiku Sládek,jenž svůj průnik zakončil beckhandovou střelou pod brvno 3:1.Vše se zdálo být v normálu.Jenomže hra postupně ubírala na tempu.Hráči vycházeli z rytmu.Hra v této části postrádala přesnost a nápad.Bez ladu a skladu se stalo,že se soupeř dostal v náhodné akci před Packana a ten lovil podruhé 3:2.O minutu později Buldoci nechali za zády opět Pfluga a ten vyrovnal 3:3.Zaskočení domácí rozjímali dále a po přihrávce Pfluga nedal šanci Packanovi zakončující Šeba a poslal hosty do vedení 3:4.Rýsovalo se překvapení,které-mu ovšem udělal přítrž domácí trenér.Stáhl ze hry 3.pětku a domácí team jako bys jej pokropil živou vodou.Hra a pře-devším touš se přestěhoval na hokejky domácích,kteří nepřipustili katastrofický vývoj zápasu.Vyrovnání přišlo po krás-né kombinaci Houdka se Šůchou a zakončujícím Staňkem 4:4.Minutu nato po přihrávce Sládka od modré prudkou ranou zvyšuje Dráždil na 5:4.A ještě v téže minutě po narážečce mezi Staňkem a Šůchou doráží důrazný Brunclík – 6:4. Před ukončením druhé části se znovu zaskvěl sólovkou hbitý Sládek a upravil stav 7:4.

Po důrazném rozhovoru v kabině nastoupili Buldoci do 3.části opět v třech lajnách.Bylo evidentní,že domácí v těchto momentech drželi otěže utkání pěvně v rukách.Hned na začátku na sebe upozornili Fojtík a Sládek ,kteří po přihrávkách Dráždila zvýšili na 9:4.Poté o sobě dali vědět hosté a snížili Jarkovským na 9:5.Ovšem udeřilo hned na druhé straně a po přihrávkách Fojtíka a Sládka si na své pažbě vyřízl dva zářezy Černoch 11:5.V 53.min po průniku Bureše vsunul do kasy hostů poslední příspěvek Šůcha a upravil stav na tucet 12:5.Z nepochopitelného důvodu nechali domácí na holičkách svého golmana a umožnili hostům z hokejky Podestáta uzavřít na konečných 12:6. „Utkání bylo svým vývojem divoké,avšak odehráno bylo slušně a fair-play.Svědkem byla i naše plzeňská in-lineová akvizice Matěj Sýkora.“ konstatoval po utkání trenér Bobr (pb)

HC Buldoci – Flora Domažlice 12 : 6 (2:1)(5:3)(5:2)

Vyloučení : 4:2, využití 1:2, oslabení 2:0

Branky : Staněk3x(Houdek2x,Šůcha),Sládek3x(Dráždil),Černoch2x(Sládek,Fojtík),Brunclík(Šůcha,Staněk),