Buldoci konečně prolomili prokletí a porazili v derby HC Tachov.

23.1.2015

Buldoci poučeni z předešlých zápasů, začali trochu ustrašeně a než se rozkoukali, prohrávali 0 : 1, když se trefil ostrostřelec Malý. Tento impuls dodal motivaci ke zteči hostující branky. Domácí stále masírovali tachovského gólmana, ale vyrovnání přišlo až v začátku druhé třetiny, kdy se trefil do černého Seknička. Buldoci začli kombinovat více v pohodě a odskočili hostům o dvě branky. S blížícím se závěrem stoupala nervozita na led a kontaktní gól Malého by toho byl příčinou. Ovšem rezolutním ne promluvil svým náčiním střelec par excelance Staněk a stanovil tak podobu konečného výsledku střetnutí.

HC Buldoci Stříbro – HC Tachov : 4 : 2 (0:1)(2:0)(2:1)

Branky: Seknička 2+0, Staněk 2+0, Jonák 0+2, Sládek 0+1, Körtvely 0+1 za Buldoky

Malý 2+0, Martinec 0+1 za HC Tachov

Vyloučení : 7 : 3

Sestava: Packan, Houdek, Holák, Staněk, Šůcha, Körtvely, Bobr, Červenka, Černoch, Sládek, Jonák,

Seknička, Polívka, Velich.

Utkání, ve kterém jsme, po špatné úvodní třetině, nedarovali soupeři nic. Svojí nátlakovou hrou

jsme hostujícímu kolektivu nadělali mnoho starostí. Proměnili jsme nabídnuté příležitosti a drželi

pod kontrolou výsledek zápasu.: hodnotil střetnutí trenér Bobr.

Foto z utkání : https://hcbuldoci.rajce.idnes.cz/HC_Buldoci_Stribro_A_-_HC_Tachov/#