Buldoci jdou po základní části do playoff z prvního místa

Tento víkend ukončili základní část plzeňské soutěže stříbrští Buldoci. V prvním zápase Buldoci porazili domácí SKP Rapid Plzeň, když po vydařeném začátku pokračovali v nasazeném tempu. Domácí Buldokům nestačili a odnesli si porážku 8 : 2.

V druhém zapase se představili domácím Buldokům(v Kooperativě) hosté z nedalekých Vejprnic. Od první minuty bylo jasné, že tento duel bude jen otázkou výše skóre. Pěkný hokej Buldoci předváděli v začátcích třetin poté  se nechali unést zmatenou hrou hostí a již to nebylo to pravé ořechové. Přesto nadělili soupeři tolik populární „desítku“ a vyhráli 10 : 2.

Buldoci hrali v sestavě:

Packan, Houdek, Bárta, Staněk, Šůcha, Bobr st., Dráždil, Červenka, Černoch, Seknička, Panuška, Brunclík

SKP Rapid Plzeň - HC Buldoci : 2 : 8  (1:3)(1:3)(0:2)

Branky: Seknička 0+2, Staněk 2+1, Šůcha 1+2, Černoch 1+0, Bobr 1+0, Červenka 1+0, Dráždil 2+0 za Buldoky

Herejk, Polanka  za Rapid

HC Buldoci – TJ Sokol Vejprnice : 10 : 2  (3:1)(2:1)(5:0)

Branky: Staněk 5+4, Šůcha 2+3, Bobr 2+0, Panuška 1+0, Seknička 0+1, Packan 0+1

Rollinger 2+0  za Vejprnice

„Jsem rád, že jsme základní část ukončili takhle dobře. Teď je před námi očekávané playoff a my chceme navázat na úspěšnou první část lepší nástavbou. Uvidíme.“: řekl po utkání trenér Pavel Bobr