Buldoci jdou do finále s Omegou

27.3.2013

Zápas se rozvíjel velmi příznivě, neboť hned v úvodu po ukázkové spolupráci, šli do vedení brankami Bárty a Staňka. Hra trpěla množstvím vyloučených hráčů, kteří se při velké nervozitě dopouštěli faulů. Pochopitelně soupeř některé přesilovky využil a nastala situace, které se mužstvo obává. Křeč a strach o výsledek svázal ruce úplně. Je dobré, že zápas gradoval a toužebně očekávaný výsledek se dostavil. Konečná remíza posouvá Buldoky do finále, kde se střetne s Omegou.Nezbývá nic lepšího, než rychle na tento zápas zapomenout. Vítěznou radost to nezkazilo. Buldoci mají postup do A-skupiny zajištěn.

HC BULDOCI - HC COYOTES    4 : 4 (2:0)(1:3)(1:1)

Branky: Staněk2+1, Seknička 0+1, Šůcha 1+1, Bárta 1+0, Sládek 0+1, za   domácí HC Buldoci

Procházka 2+0, Kormunda1+1, Böhm 1+1, Spousta 0+1  za hosty HC Coyotes

Sestava: Packan, Houdek, Holák, Staněk, Šůcha, Beneš, Dráždil, Červenka, Černoch, Sládek, Seknička, Panuška, Bárta, Brunclík, Polívka

„Horší utkání jsme v této sezóně nesehráli. Podařilo se nám hodně brzy vstřelit dvě branky, které nás uchlácholily a uložily do „spánku“, ze kterého jsme se nemohli dostat. Přesto se týmu podařilo s nepříliš lichotivým výkonem a s trochou dávky štěstí vybojovat vítěztví a posunout se do finále.“ dodal k utkání trenér Bobr.

Ve finále se střetnou HC Buldoci Stříbro – HC Omega „A“ v hale Kooperativy v sobotu 30.3.2013 od 18.00hodin. Odveta je naplánována v Třemošné 6.4.2013 rovněž v 18.00hodin!!!!!!!