LH: Buldoci dvakrát za sebou klopýtli na hřištích soupeřů.

4.3.2014

Tento a minulý víkend stříbrští Buldoci navštívili soupeře, kteří v obou případech překvapili tím, že nepustili ani chlup a v obou případech vyšli Buldoci bodově naprázdno. V prvním zápase Buldoci narazili na domácí klatovský oddíl TJ Malá Víska. Když po nevydařeném začátku, hosté pokračovali v nasazeném tempu, podařil se málem dobrý výsledek i přes velké oslabení o klíčové hráče. Buldoci toužili po vyrovnání stavu do posledních chvil zápasu, ale bohužel ani závěrečná power-play nepřinesla vyrovnání skore zápasu.

TJ Malá Víska - HC Buldoci : 5 : 4  (5:1)(0:2)(0:1)

Branky: Sládek 1+1, Šůcha 1+0, Polívka 1+0, Dráždil 1+1, Holák 0+1 za Buldoky

Kotěšovec 2+1, Papoušek 1+1, Nauš 1+1, Zhvakin 1+1, Fait 0+1  za Malou Vísku

Vyloučení:    7 : 9

Sestava: Packan, Houdek, Holák, Bárta, Šůcha, Staněk, Velich, Dráždil, Sládek, Seknička, Polívka

V druhém zapase se představili domácím Radobyčicím Buldoci oslabeni o některé hráče, kteří mají vliv na hru druhé formace. Od první minuty bylo jasné, že tento duel nebude jen otázkou výše skóre. Golmani na obou stranách se překonávali. Hosté měli několik slibných akcí, které volali po zakončení, ale gólman Hrabák byl proti. Důslednou obrannou hrou tým domácích dokázal eliminovat kombinační hru Buldoků. Rovněž se mu také povedlo dostat do vedení v zápase. Poté zvýšit a nakonec i uzavřít na konečných  3 : 0. V tomto zápase se útočníci Buldoků neprosadili.

HC Radobyčice - HC Buldoci : 3 : 0  (0:0)(2:0)(1:0)

Branky: Sládký 2+0, Kopřiva 1+0 za Radobyčice

Vyloučení:    6 : 5

Sestava: Packan, Houdek, Holák, Bárta, Šůcha, Staněk, Velich, Jonák, Sládek, Černoch, Polívka, Červenka