Hokejbal: Bodová abstinence trvá

Poslední březnový víkend čekaly na Buldoky dva zápasy na hřišti soupeřů.

V pátek odpoled

ne to byl TJ Snack Dobřany. Do zápasu stříbrští nevstoupili zrovna moc šťastně. Jednu z prvních střel, kterou úspěšně vyrazil brankář Nový, mu za záda uklidil vlastní obránce. Druhá branka byla jak od starýho mazáka, dobřanský hráč dělovkou vystřel od modrý skrz několik hráčů přímo pod „víko“. Dokonce první třetiny stihli domácí ještě přidat třetí branku.

Od druhé třetiny Buldoci hráli daleko koncentrovaněji, vytvořili si několik slibných šancí, ale nestačilo to. Naopak ještě jednou inkasovali do vlastní branky.

Ve třetí třetině se svým úsilím ne přestali a snížili na celkový stav zápasu 4:1.

Hodnocení trenéra: „Do Dobřan jsem přijeli bez několika klíčových hráčů, kteří hlavně chyběli v obraně. Přesto musím pochválit kluky za předvedený výkon od druhé poloviny zápasu, i když to na lepší výsledek nestačilo.“

TJ Snack Dobřany - HC Buldoci Stříbro 4:1

Třetiny: (3:0, 1:0, 0:1)

DETAIL UTKÁNÍ

V sobotu ráno nás čekal v třemošenském lese soupeř s výrazně urostlým brankářem. Opět sestava Buldoků nebyla zcela kompletní. Narozdíl od pátečního zápasu jsme začali daleko lépe, ve 3. minutě Polánka poslal střbrský celek do vedení. Radost však netrvala dlouho a soupeř srovnal. Chvíli na to šel do vedení. Až do poloviny třetí třetiny Buldoci dokázali držet krok se soupeřem, dvakrát se jim povedlo skórovat ve vlastním oslabení. Rozhodující moment přišel v závěru utkání, kdy Třemošná využila otevřené hry Buldoků, kteří se snažili o remízu a z proti útoků přidala další tři branky na konečných 9:4.

Hodnocení trenéra: "Škoda toho závěru, kdy nám soupeř utek. Kluci se hodně snažili, ale chybělo nám hodně kluků. Snad příští týden ve Stříbře to už zase vyjde a šáhneme si na body."

TJ Tatran Třemošná - HC Buldoci Stříbro  9:4

Třetiny (2:1, 2:1, 5:2)